Z wielką radością przedstawiamy najnowszą funkcję programu MapGO – Multicapacity, czyli ustawienie jednocześnie aż 3 różnych wymiarów pojemności ładunkowej auta, a co za tym idzie przewożonego towaru.

Funkcja ta daje Użytkownikowi zupełnie nowe spectrum możliwości dzięki kontroli nad przestrzenią ładunkową i przewożonym towarem aż w trzech parametrach!

W programie domyślnie ustawiono takie cechy jak Masa, Objętość i Ilość. W ustawieniach programu możesz jednak zmienić proponowane cechy towaru na inne bardziej Ci odpowiadające.

Wartości liczbowe dotyczące poszczególnych cech powinny być liczbami całkowitymi.

Możesz jednocześnie korzystać z wszystkich cech albo jednej czy dwóch.

Aplikacja dopilnuje aby ładując na pojazd towar z poszczególnych stopów nie przekroczyć żadnego z ustawionych w pojeździe limitów.

To znaczy, że możemy z jednej strony zdefiniować potrzeby Klientów na wielkość dostawy, a z drugiej możliwości naszej floty aż w 3 wymiarach – sugerowanych przez program lub swoich własnych zgodnie z potrzebami prowadzonej działalności. Mogą być to dowolne 1, 2 lub 3 wymiary, czyli na przykład waga i liczba palet ładunku oraz ładowność i pojemność paletowa auta.

Jak skorzystać z opcji wielu pojemności? Wystarczy w przygotowanym na wstępie pliku z listą stopów stworzyć dodatkowe 1, 2 lub 3 kolumny z wymiarami/cechami, które nas interesują. Jednocześnie te same wymiary/cechy muszą mieć zdefiniowane auta z floty Użytkownika.

O najnowszej funkcji przeczytasz w naszym tutorialu.

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu.

Umów się z nami na rozmowę

 

Wyrażam zgodę na:

* pole wymagane

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Emapa S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Złota 59, e-mail: prywatnosc@emapa.pl. więcej >